Firma REAL „Z” s.r.o. vznikla v roku 2018, ale jej príbeh začína dávno predtým. Pred 12. rokmi sa zakladateľ Ján Rusnačko pridal k partii ktorá zateplila jeho dom a už po roku založil vlastnú partiu keďže videl nedostatky a rozhodol sa robiť veci lepšie. Dnes firma pôsobí v širšom okolí mesta Poprad. Od Liptovského Mikuláša až po Spišskú novú Ves. Aj samotná činnosť sa rozšírila. Od zatepľovania, ktoré je hlavnou činnosťou aj dnes sa firma začala venovať aj strešným konštrukciám, prístreškom , pergolám, rozvodom vody, odpadu a kúrenia, striekanému maľovaniu a rôznym dekoračným omietkam v interiéry aj v exteriéry.

Detaily. Detaily sú to čo urobí celok. Pekne zatočená štruktúra omietky. Správne riešenie tepelných mostov a eliminácia vzniku plesní. Zlepšenie celkovej tepelnej pohody v interiéry či už v lete alebo zime. Správne osadenie a umiestnenie konkrétnej lišty, ktorú možno ani nie je vidieť ale svoju funkciu plní perfektne.

Za tie roky sme absolvovali množstvo školení. Nie len tých povinných o bezpečností práce ale hlavne špecializované. O tepelných prestupoch, tepelných tokoch, o riešení náročných detailoch tepelných mostoch, o problémoch plesní a rias – či už odstránenie alebo prevencia. Nie sú to len vedomosti. Sú pretavené do skúsenosti, ktoré využívame každý deň.

Počas tých rokov sme vždy pracovali s certifikovanými fasádnymi systémami ako Baumit alebo Jubizol. Je to hlavne preto že certifikovaný systém garantuje že jednotlivé materiály spolupracujú tak ako majú. Preto je fasáda stabilná a odolná.

REAL „Z” s.r.o.
REAL „Z” s.r.o.