Rekonštrukcia jadra, bytu v Poprade

V Poprade na sídlisku JUH sa pripravuje rekonštrukcia jadra bytu. Preto sme vytvorili návrh interiéru s ohľadom na požiadavky klienta. Jedna z hlavných požiadaviek bola aby v prípade, že sa v bytovke rozhodnú vymeniť stúpačky tak pri tom čo najmenej poškodia nový interiér. Súčasťou odovzdaných podkladov je samozrejme kompletná technická dokumentácia s podkladmi pre stolárov, obkladačov, pre pokládku podlahy atď…

Kuchyňa

Návrh pre rekonštrukciu bol vytvorený v úzkej spolupráci s klientmi. To všetko len preto, aby kuchyňa naozaj zodpovedala priamo ich požiadavkám a bola vytvorená naozaj na mieru.

Kúpelňa

V zadnej časti za páčkou je prístup k stúpačkám. Táto stena je zo sadrokartónu a namaľovaná plne umývateľnou farbou. V prípade rekonštrukcie nebude problém túto stenu „otvoriť“ a potom dať do pôvodného stavu.

Pred začatím akýchkoľvek prác je dobre si premyslieť ako to bude vyzerať. Počas realizácie na to už veľa času nie. Sústredíte sa na detaily, detaily ktoré priamo vyplývajú zo samotných prác. Ak to zveríte do rúk profesionálom, častokrát tým viete ušetriť veľa času a peňazí. V prípade záujmu o takýto návrh alebo viac informácií nás neváhajte kontaktovať.