Firma REAL „Z” s.r.o. sa venuje aj dokončovacím prácam v interiéry vrátane maľovania striekaním. Striekanie domov, bytov Airless striekaním Vám vie ušetriť nie len kopu času ale aj peňazí keďže pri striekaním máte na stene tenšiu ale súvislú vrstvu farby a teda je menšia spotreba.

Každý má svoju predstavu o tom ako bude interiér vyzerať vo finále. A preto sme sa začali venovať práve striekanému maľovaniu. Striekanie domov, bytov airless technológiou má mnoho výhod, ktoré môžme priniesť k vám domov. Pred striekaním je veľmi dôležitá príprava. Zamaskujeme všetky okná, dvere a podlahy. Potom je veľmi dôležitá voľba správneho penetračného náteru podľa podkladu a následne striekame maľbu v dvoch vrstvách.

Striekame pomocou profesionálneho zariadenia od firmy Wagner. Striekame veľmi kvalitné vnútorné disperzné farby Jupol od firmy JUB ktorá má široký výber pre každého:

Striekanie EkonomikZákladná vnútorná maľba. Veľmi vhodná na nové omietky
Ekonomický výber
Jupol classicZákladná vnútorná maľba. Veľmi vhodná na nové omietky
Extra biela vnútorná maľba. Veľmi vhodná na nové omietky
Prémiová, umývateľná vnútorná maľba. Veľmi vhodná na nové omietky

Airless maľovanie je moderná technológia, ktorá umožňuje rýchle a efektívne maľovanie bez použitia vzduchu. Táto metóda maľovania je vhodná pre rôzne povrchy, ako sú steny, stropy, drevo a kov. Airless maľovanie je rýchlejšie, presnejšie a efektívnejšie ako tradičné metódy maľovania.

Pri airless maľovaní sa používa vysokotlakové striekacie zariadenie, ktorá nanáša farbu na povrch. Farba sa pritom aplikuje pod tlakom, čím sa dosiahne rovnomerný a hladký povrch. Tento proces umožňuje maľovať veľké plochy rýchlo a s minimálnym odpadom farby.

Výhodou airless maľovania je, že farba sa nanáša rovnomerne a bez škvŕn, čo umožňuje dosiahnuť vyššiu kvalitu maľovania. Farba sa tiež môže nanášať v rôznych hrúbkach, čím sa dá dosiahnuť rôzny vzhľad povrchu.

Výhody Airless striekania:

  • šetrí čas až o 75%
  • rovnomerná vrstva maľby na stene
  • žiadne ťahy štetcom ani štruktúra od valčeka
  • tenšia vrstva farby šetrí peniaze
  • na hladkých povrchoch luxusný vzhľad

Nevýhody – tak ako všetko aj takéto striekanie má svoje nevýhody.

  • Príprava – je veľmi dôležité zamaskovať všetko čo nemá byť nastriekané.
  • Čistenie – Po ukončení je veľmi dôležité poriadne vyčistiť celý prístroj

Všetky tieto nevýhody riešime my ako firma a vôbec sa netýkajú zákazníka. dokonca aj v obývanom dome ak sa jedná o väčšiu miestnosť ktorá sa dá uzavrieť nie je problém ju celú nastriekať. Niekto si môže myslieť že musí byť celá miestnosť v jednej farbe. To je len mýtus. Ak sa realizuje striekanie domov, bytov Airless technológiou tak oproti klasickým kompresorovým striekacím pištoliam Airless nevyužíva vzduch ako dopravný prostriedok pre farbu a preto sa rozprašuje do vzduchu v minimálnej miere. Farba je vystrelená z trysky pod veľkým tlakom a teda skoro všetka farba dopadá na stenu. Preto vôbec nie je ťažké jednoduchým maskovaním nastriekať v jednej miestnosti aj viac farieb.

Vďaka spôsobu akým Airless pracuje nie je vôbec problém nastriekať fasádu, strechu, kovový kontajner, akékoľvek ploty, altánky, prístavby, garáže a podobne. Vôbec sa nemusíte báť že farebný prach pošpiní celé okolie.

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať. Nemáme problém vycestovať kdekoľvek v rámci celého Slovenska.

Striekanie domov, bytov - Airless